Pestrý výběr nejkvalitnějších technologií na zpracování plechu nabízí Canmet. Pojďte si vybrat

Jestliže se poohlížíte po nových technologiích, s nimiž byste zlepšili výrobu vaší společnosti, nebo víte, že vás zajímají pouze laserové řezací stroje a další typy ve vašem hledáčku nejsou, vždy najdete to pravé u společnosti Canmet. Má zkušenosti díky třicetileté praxi, nabízí jen to nejlepší od nejzkušenějších a nejspolehlivějších společností.

Eagle a její nejlepší laserové řezací stroje

K nejlepším na trhu bezesporu patří řezací lasery od polské společnosti Eagel. Laserové řezání je tavná technologie dělení, kdy se materiál lokálně roztaví a odstraní proudem asistenčního plynu. Tuto technologii lze díky její flexibilitě použít téměř neomezeně při řezání tvarů s vysokou přesností a kvalitou řezu.

Laserový paprsek z FIBER pevnolátkového zdroje je na čočku přenesen s vysokou energetickou účinností optickým kabelem. Umí zpracovat bezpečně a efektivně i vysoko flexibilní materiály, jako mosaz, měď nebo speciální ocel.

Líbit by se vám mohl např. laserový řezací stroj eSmart, který je ekonomickou volbou pro bezproblémové a snadno použitelné lasery. Zajišťuje vynikající výkon na malé zastavěné ploše. Má přímé lineární pohony pro všechny osy X, Y, Z, max. zrychlení 2 G, ekonomickou automatickou výměnu stolů bez použití hydrauliky, ochranné sklíčko v řezné hlavě až 355 mm nad řezaným materiálem… Potěší vás i komfortní obsluha a přístup k vykládacímu stolu ze všech stran.

Tabulové nůžky

Pomoci ve výrobě vám mohou i tabulové nůžky. Při stříhání působením vnějších sil dochází k postupnému oddělování stříhaného výrobku od základního materiálu.

Použití tabulových nůžek je pro přímé stříhání širokého spektra typů materiálů, od minimálních tlouštěk po silné plechy.

Více technologií, informací i rad najdete na canmet.eu.

Get in Touch

Další články autora

Servis laboratorních vah. Klíčový aspekt přesného měření.

Servis laboratorních vah je klíčovým aspektem provozu jakékoli laboratoře. Správná funkce vah je zásadní pro správné fungování vědeckých experimentů a zajištění přesných výsledků. V...

Náhradní díly na stavební stroje

Nabízíme náhradní díly na stavební stroje, zejména na modely UNC 750, UNC 060 a UNC 061. Tyto stroje se často používají na staveništích a...

Autohydraulik s.r.o., kvalitní hydraulické zvedací plošiny pro užitková vozidla

Máte přepravní společnost a potřebujete své stávající vozy opatřit hydraulickými zvedacími plošinami? Anebo hledáte kvalitnější hydraulické zvedací plošiny než ty, které jste používali doposud?...

Reklama

Nejnovější články