Pestrý výběr nejkvalitnějších technologií na zpracování plechu nabízí Canmet. Pojďte si vybrat

Jestliže se poohlížíte po nových technologiích, s nimiž byste zlepšili výrobu vaší společnosti, nebo víte, že vás zajímají pouze laserové řezací stroje a další typy ve vašem hledáčku nejsou, vždy najdete to pravé u společnosti Canmet. Má zkušenosti díky třicetileté praxi, nabízí jen to nejlepší od nejzkušenějších a nejspolehlivějších společností.

Eagle a její nejlepší laserové řezací stroje

K nejlepším na trhu bezesporu patří řezací lasery od polské společnosti Eagel. Laserové řezání je tavná technologie dělení, kdy se materiál lokálně roztaví a odstraní proudem asistenčního plynu. Tuto technologii lze díky její flexibilitě použít téměř neomezeně při řezání tvarů s vysokou přesností a kvalitou řezu.

Laserový paprsek z FIBER pevnolátkového zdroje je na čočku přenesen s vysokou energetickou účinností optickým kabelem. Umí zpracovat bezpečně a efektivně i vysoko flexibilní materiály, jako mosaz, měď nebo speciální ocel.

Líbit by se vám mohl např. laserový řezací stroj eSmart, který je ekonomickou volbou pro bezproblémové a snadno použitelné lasery. Zajišťuje vynikající výkon na malé zastavěné ploše. Má přímé lineární pohony pro všechny osy X, Y, Z, max. zrychlení 2 G, ekonomickou automatickou výměnu stolů bez použití hydrauliky, ochranné sklíčko v řezné hlavě až 355 mm nad řezaným materiálem… Potěší vás i komfortní obsluha a přístup k vykládacímu stolu ze všech stran.

Tabulové nůžky

Pomoci ve výrobě vám mohou i tabulové nůžky. Při stříhání působením vnějších sil dochází k postupnému oddělování stříhaného výrobku od základního materiálu.

Použití tabulových nůžek je pro přímé stříhání širokého spektra typů materiálů, od minimálních tlouštěk po silné plechy.

Více technologií, informací i rad najdete na canmet.eu.

Get in Touch

Další články autora

Víte, kde koupit kvalitní a spolehlivé snímače teploty?

Hledáte způsob, jak rychle a přesně změřit teplotu? Velmi dobrou možností je odporový snímač teploty. Tento typ snímačů využívá závislosti odporu kovů a polovodičů...

Revize elektro: Nepodceňujte profesionální kontroly elektroinstalace

Pravidelné revize elektroinstalace a rozvodů jsou klíčové pro zajištění bezpečného provozu. Jde o prevenci, která minimalizuje nebezpečí zranění elektrickým proudem. Nepodceňujte proto revize a...

Prodej zavedené firmy: Předejte svou firmu do zkušených rukou

Pokud se rozhodnete pro prodej firmy, je důležité najít toho pravého zájemce. Proces prodeje může být zdlouhavý a složitý, ovšem můžete využít pomoc odborníků,...

Reklama

Nejnovější články