Jaká jsou kritéria pro získání půjčky bez registru?

Když se ocitneme v obtížné finanční situaci, hledáme další zdroje financování. Někdy využíváme podporu rodiny nebo přátel. Pokud nechceme nebo nemůžeme této možnosti využít, zvažujeme jiné způsoby navýšení financí. Jednou z nejrychlejších a nejjednodušších možností, jak se dostat z nouze, je nebankovní půjčka. Jaká jsou kritéria pro získání půjčky bez registru?

Jaká jsou kritéria pro poskytování nebankovních půjček?

V těžkých chvílích chceme obvykle získat podporu rychle a bez problémů. Pro mnohé z nás je také důležitá diskrétnost. Ne vždy chceme mluvit o našich problémech. V tomto případě je půjčka bez registru dokonalým řešením. Úvěrové společnosti se neptají na účel, pro který využijeme finanční prostředky. Pokud jste se rozhodli pro nebankovní půjčku a víte přesně, jakou částku potřebujete, pak byste se měli zamyslet nad tím, jaká jsou kritéria pro její získání. Obecně jsou mnohem méně restriktivní než v případě úvěrů poskytovaných bankami.

  1. Věk

Abychom mohli požádat o nebankovní půjčku, musí nám být alespoň 18 let. To je základní podmínka, kterou musíme splnit. V závislosti na konkrétní úvěrové instituci můžete půjčku získat od 18 přibližně do 80 let věku.

  1. Občanský průkaz

Občanský průkaz (kromě cestovního pasu) je základním dokladem potvrzujícím totožnost klienta. Není možné si vzít půjčku bez uvedení čísla občanského průkazu. Někdy je také nutné do žádosti uvést vydávající orgán. Je třeba zdůraznit, že není možné získat finanční podporu na řidičský průkaz, protože tento dokument nepotvrzuje naši totožnost, ale právo řídit vozidlo.

  1. Bankovní účet

Jednou z nejčastěji používaných metod ověření totožnosti spotřebitele je identifikační přenos. Proto bez bankovního účtu může nastat velký problém s rychlým příjmem hotovosti, zejména pokud žádáte o půjčku přes internet.

  1. Mobilní telefon

Nepostradatelným prvkem při poskytování půjček je dodatečné potvrzení totožnosti prostřednictvím SMS. Mobilní telefon bude potřeba i při žádosti o finanční prostředky z online půjčky. V tomto případě obdržíte prostřednictvím SMS ověřovací kód k podpisu smlouvy.

  1. E-mail účtu

Pokud si sjednáte půjčku přes internet, bude také nutné mít aktivní e-mail. Prostřednictvím tohoto kanálu vám dorazí smlouva. Tu je třeba po pečlivém přečtení potvrdit (podepsat) SMS přijatou od nebankovní společnosti.

  1. Dobrá úvěrová historie

V závislosti na úvěrové instituci bude důležitá i vaše úvěrová historie. Doby, kdy topto řešily pouze banky, jsou pryč. V současnosti musí vaši bonitu prověřovat i každá seriózní nebankovní společnost. Výsledek se pak odvíjí od kritérií nastavených v dané společnosti, ale také od konkrétní výše úvěru.

  1. Výkaz příjmů a zaměstnanosti

Některé podmínky pro poskytování nebankovních půjček mohou být pro mnoho lidí překážkou. Ne všechny úvěrové společnosti však vyžadují dokumenty potvrzující formu zaměstnání a výši příjmů. Obvykle stačí vaše prohlášení. Je však třeba mít na paměti, že každou půjčku musíte splatit. Poskytnutí nesprávných informací vám může způsobit problémy se splácením závazku.

Jak vidíte, kritéria pro poskytování nebankovních půjček nejsou příliš přehnaná, proto byste si před tímto závazkem měli pečlivě zvážit vaše finanční možnosti.

Get in Touch

Další články autora

Servis laboratorních vah. Klíčový aspekt přesného měření.

Servis laboratorních vah je klíčovým aspektem provozu jakékoli laboratoře. Správná funkce vah je zásadní pro správné fungování vědeckých experimentů a zajištění přesných výsledků. V...

Náhradní díly na stavební stroje

Nabízíme náhradní díly na stavební stroje, zejména na modely UNC 750, UNC 060 a UNC 061. Tyto stroje se často používají na staveništích a...

Autohydraulik s.r.o., kvalitní hydraulické zvedací plošiny pro užitková vozidla

Máte přepravní společnost a potřebujete své stávající vozy opatřit hydraulickými zvedacími plošinami? Anebo hledáte kvalitnější hydraulické zvedací plošiny než ty, které jste používali doposud?...

Reklama

Nejnovější články