Prodej zavedené firmy: Předejte svou firmu do zkušených rukou

Pokud se rozhodnete pro prodej firmy, je důležité najít toho pravého zájemce. Proces prodeje může být zdlouhavý a složitý, ovšem můžete využít pomoc odborníků, kteří vás provedou všemi formalitami a pomohou vám najít vhodného zájemce.

Směřování firmy

Ačkoliv je firma na prodej, nemusí to znamenat konec vašeho podnikání. Při prodeji firmy je vždy kladen důraz na vaše ambice a přání. Pokud je pro vás nejdůležitější cena, kterou za firmu dostanete, pak je prodej zavedené firmy zaměřen na cenu. Ovšem důležitá pro vás může být také budoucnost firmy – aby nebyla utlumena její činnost, nezměnilo se její směřování a vize, či aby vaši lidé nepřišli o práci. Zájemce o vaši firmu je vždy vybírán podle pravidel, která určíte. Aktivní firmy na prodej jsou žádané, jistě tak najdete vhodného nového majitele.

Valuace

Ať už vám na ceně, kterou dostanete, záleží nejvíce, či nikoliv, je důležité váš podnik správně ocenit. S tím vám pomohou profesionálové s bohatými zkušenostmi. Využívají vlastní postup pro nezávislé ocenění firem. Vychází ze všech dostupných informací, odborníci čerpají ze své bohaté praxe. Samozřejmostí je také přihlédnutí na aktuální stav české i světové ekonomické situace. Ještě, než tedy může proběhnout prodej aktivních firem, vždy je první na řadě valuace.

Detaily prodeje

Proces prodeje může být složitý, je provázen řadou formalit a důležitých detailů. Proto se vyplatí obrátit se na odborníky, kteří vám se vším pomohou. Provedou vás celým procesem, jeho nástrahami a detaily. Během relativně krátkého času tak společně můžete najít toho pravého zájemce, vyřešit smlouvy, financování a podobně.

Nezůstávejte na prodej firmy sami – s pomocí profesionálů si ušetříte spoustu starostí a času. Dosáhnete přitom výsledku, se kterým budete spokojení.

Get in Touch

Další články autora

Revize elektro: Nepodceňujte profesionální kontroly elektroinstalace

Pravidelné revize elektroinstalace a rozvodů jsou klíčové pro zajištění bezpečného provozu. Jde o prevenci, která minimalizuje nebezpečí zranění elektrickým proudem. Nepodceňujte proto revize a...

Prodej zavedené firmy: Předejte svou firmu do zkušených rukou

Pokud se rozhodnete pro prodej firmy, je důležité najít toho pravého zájemce. Proces prodeje může být zdlouhavý a složitý, ovšem můžete využít pomoc odborníků,...

Pestrý výběr nejkvalitnějších technologií na zpracování plechu nabízí Canmet. Pojďte si vybrat

Jestliže se poohlížíte po nových technologiích, s nimiž byste zlepšili výrobu vaší společnosti, nebo víte, že vás zajímají pouze laserové řezací stroje a další typy...

Reklama

Nejnovější články