Autohydraulik s.r.o., kvalitní hydraulické zvedací plošiny pro užitková vozidla

Máte přepravní společnost a potřebujete své stávající vozy opatřit hydraulickými zvedacími plošinami? Anebo hledáte kvalitnější hydraulické zvedací plošiny než ty, které jste používali doposud? V obou případech, ale i mnoha dalších, se můžete kdykoli obrátit na společnost Autohydraulik s.r.o.

Tato společnost byla založena již v roce 1997. Věnuje se nejen zmíněným hydraulickým zvedacím plošinám různých typů na užitkové vozy, ale také hydraulickým nakládacím jeřábům FASSI, Palfinger, Hyva, PM. Poptávat můžete i hydraulické hadice, drobnou zámečnickou výrobu a mnohé soustružnické práce.

Ověřené, spolehlivé a bezporuchové zvedací plošiny

Pokud máte zájem o zvedací plošiny, pak tady najdete jen ty nejlepší od nejvýznamnějších evropských výrobců. Jde o značky ANTEO, BÄR, Behrens, DAUTEL, Dhollandia, MBB Palfinger. SÖRENSEN a ZEPRO. Poptávat můžete i záruční a pozáruční servis zvedacích plošin. V případě, že si nejste správným výběrem jisti, rádi, ochotně a erudovaně vám poradí tak, abyste byli plně spokojeni a zařadili se mezi další klienty, jež se s důvěrou vrací pro další a další plošiny i jiné zboží.

Pokud si koupíte novou plošinu, firma nabízí možnost odkupu vaší staré nebo havarované plošiny. Na počkání vám také zajistí výměnu hydraulické náplně před zimou a dokonalé promazání.

Ideální hydraulické hadice přímo pro vás

Autohydraulik.cz denně zaměstnává i výroba hydraulických hadic. Ať už víte, jakou přesně hledáte, nebo v této oblasti tápete, rádi vám poradí a najdou to nejlepší řešení.

Vezměte si na pomoc hydraulický nakládací jeřáb

Spoustě firmám přijde vhod hydraulický nakládací jeřáb. Lze jej instalovat na vaše vlastní vozidlo, stejně tak se dá ale zajistit v samostatné instalaci. I v této oblasti vám tady rádi poradí.

Více informací najdete na autohydraulik.cz.

Předchozí článekBřemenové magnety

Get in Touch

Další články autora

Autohydraulik s.r.o., kvalitní hydraulické zvedací plošiny pro užitková vozidla

Máte přepravní společnost a potřebujete své stávající vozy opatřit hydraulickými zvedacími plošinami? Anebo hledáte kvalitnější hydraulické zvedací plošiny než ty, které jste používali doposud?...

Břemenové magnety

Zvedání a manipulování s těžkým nákladem, který měl mnohdy velmi vysokou teplotu, bylo až do doby nedávné jen fantazií. Díky stále se vyvíjející technologii a...

Víte, kde koupit kvalitní a spolehlivé snímače teploty?

Hledáte způsob, jak rychle a přesně změřit teplotu? Velmi dobrou možností je odporový snímač teploty. Tento typ snímačů využívá závislosti odporu kovů a polovodičů...

Reklama

Nejnovější články